Pancartes Gezondheidsrally BVO Baarmoederhalskanker

Materialen en diensten

Er zijn 12 pancartes, waarvan 10 pancartes met vragen en een start- en eindpancarte die kunnen uitgeprint worden. Ze worden chronologisch langs een parcours geplaatst, binnen of buiten. Door de 10 vragen al wandelend in de loop van het het parcours te beantwoorden kom je meer te weten over het bevolkingsonderzoek.
Op het einde van het parcours zijn de antwoorden beschikbaar. Aan de gezondheidsrally kunnen een wedstrijd en een korte evaluatie gekoppeld worden.

Thema's: Bevolkingsonderzoeken

Levensdomeinen: Zorg en welzijn, Vrije tijd, Onderwijs, Lokale besturen, Rechtstreeks naar de burger, Werk

Types van strategieën: Educatie

Bovenliggende methodieken

Gezondheidsrally Bevolkingsonderzoeken naar Kanker

Meer informatie

Deze materialen en/of diensten worden aangeboden door Gezondheidsmakers en Gezond in Brussel (hiervoor gekend als de Vlaamse Logo’s en Logo Brussel):


Als u meer informatie over de materialen of diensten wilt, neemt u contact op met het antennepunt van uw regio.

Deze materialen en/of diensten zijn ontwikkeld door:

CvKO vzw
Contact: Sabrina Meersman
sensibilisering@bevolkingsonderzoek.be
03 265 26 73